Home

chirci sandwich Fă loc sc fc voluntari sa iniţială corn Paraliza

✓ FC Voluntari | Voluntari

VIDEO FC Voluntari – Petrolul 0-1. Gicu Grozav le-a adus ”lupilor galbeni”  a doua victorie consecutivă în Superligă
VIDEO FC Voluntari – Petrolul 0-1. Gicu Grozav le-a adus ”lupilor galbeni” a doua victorie consecutivă în Superligă

CSC Șelimbăr a condus FC Voluntari, însă a părăsit Cupa

Video | Sepsi - FC Voluntari 4-0. Covăsnenii au făcut spectacol și s-au  calificat în ”sferturile” Cupei
Video | Sepsi - FC Voluntari 4-0. Covăsnenii au făcut spectacol și s-au calificat în ”sferturile” Cupei

Arhive fc voluntari - Platforma Media Online -  Academii-Scoli-Cluburi-Fotbal Juvenil
Arhive fc voluntari - Platforma Media Online - Academii-Scoli-Cluburi-Fotbal Juvenil

Final la egalitate. FC Voluntari 2 încheie pe locul trei în play-out –  Ilfov Sport – Sport in Ilfov
Final la egalitate. FC Voluntari 2 încheie pe locul trei în play-out – Ilfov Sport – Sport in Ilfov

Site-ul oficial al clubului FC Voluntari

Oțelul – FC Voluntari: vineri, 25 august | SC Otelul Galati

Fotbal: FC Voluntari - UTA Arad 3-0, în Superligă | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Fotbal: FC Voluntari - UTA Arad 3-0, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mioveni - FC Voluntari 0-0! Egal după un meci dominat de CS Mioveni |  Sport.ro
Mioveni - FC Voluntari 0-0! Egal după un meci dominat de CS Mioveni | Sport.ro

SC Otelul Galati - FC Voluntari

FCSB a câștigat cu un scor de-a dreptul halucinant meciul cu FC Voluntari  din prima etapă din Liga de Tineret! A fost Under 18 pe toate planurile |  Sport.ro
FCSB a câștigat cu un scor de-a dreptul halucinant meciul cu FC Voluntari din prima etapă din Liga de Tineret! A fost Under 18 pe toate planurile | Sport.ro

VIDEO | FC Voluntari - Dinamo 2-3. O decizie întoarsă la VAR a stabilit  soarta partidei. Ilfovenii au ratat penalty în minutul 90+7!
VIDEO | FC Voluntari - Dinamo 2-3. O decizie întoarsă la VAR a stabilit soarta partidei. Ilfovenii au ratat penalty în minutul 90+7!

Amicalul cu FC Voluntari, pierdut de Gloria Buzău

FC Voluntari - Sepsi 0-0. Au dat-o la pace la Voluntari! Sepsi ajunge la  patru remize în primele cinci etape ale Superligii - Playsport
FC Voluntari - Sepsi 0-0. Au dat-o la pace la Voluntari! Sepsi ajunge la patru remize în primele cinci etape ale Superligii - Playsport

FC Voluntari trece la limită de Dunărea Călăraşi în manșa tur a barajului  de promovare/menținere în Liga 1. Alexandru Vlad, decisiv pentru echipa lui  Liviu Ciobotariu | Liga 2
FC Voluntari trece la limită de Dunărea Călăraşi în manșa tur a barajului de promovare/menținere în Liga 1. Alexandru Vlad, decisiv pentru echipa lui Liviu Ciobotariu | Liga 2

FC Voluntari

Superliga de fotbal: FC Voluntari şi Univ.Craiova au încheiat la egalitate,  scor 0-0
Superliga de fotbal: FC Voluntari şi Univ.Craiova au încheiat la egalitate, scor 0-0